Rzetelna firma

Kapsle z uchem służą do montowania słupków podporowych.


Śruba służy do skręcania ze sobą innych akcesoriów montażu siatki ogrodzeniowej


Obejma pośrednia stosowana jest do mocowania paneli do słupka ogrodzeniowego za pomocą śruby zamkowej.


Końcówki antykorozyjne produkowane są z oryginalnego tworzywa ze stabilizatorem filtra UV, mrozoodporne.


KOMPLET: 1 obejma + 1 nasadka aluminiowa z uchem + 1 kpl. śruby 8 mm


Dystans panela 4 lub 5 mm służy do montażu paneli ogrodzeniowych. Mocowany jest za pomocą śruby zamkowej pomiędzy wąsami obejm.


Obejma przelotka służy do mocowania drutu nośnego lub kolczastego do słupka.Kapsel zabezpiecza słupek ogrodzeniowy przed działaniem czynników atmosferycznych


Śruba z uchem służy do rozpoczęcia ogrodzenia z siatki. Przy pomocy śruby z uchem montujemy obejmę z napinaczem do słupka ogrodzeniowego.


Obejma prostokątna końcowa stosowana jest do mocowania paneli do słupka ogrodzeniowego początkowego lub końcowego za pomocą śruby zamkowej.


Pręt sprężający wykonany jest z drutu stalowego o średnicy 8mm. Malowany, zakończony jest dwustronnie plastikowymi końcówkami.


KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 1 nasadka aluminiowa z uchem + 2 kpl. śruby 8 mm


Maskownica śruby 8 mm stosowana jest jako element maskujący łeb śruby i nakrętki. Produkowana jest z oryginalnego tworzywa ze stabilizatorem filtra UV, mrozoodporna.


Części pomocnicze do obejm (blaszki) produkowane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.Przelotka służy do mocowania drutu przy montażu siatek ogrodzeniowych.


KOMPLET: 1 obejma + 1 kapsel z uchem z tworzywa + 1 kpl. śruby 8 mm


Obejma prostokątna narożna stosowana jest do mocowania paneli do słupka ogrodzeniowego narożnego za pomocą śruby zamkowej.


Napinacz służy do naciągania drutu grubości do 4,5 mm na siatce ogrodzeniowej.KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 2 nasadki aluminiowe z uchem + 2 kpl. śruby 8 mm


Nasadka z uchem aluminiowa służy do montowania słupków podporowych.Grzybek zabezpiecza słupek ogrodzeniowy przed działaniem czynników atmosferycznych.


KOMPLET : 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 1 kapsel z uchem z tworzywa + 2 kpl. śruby 8 mm


Śruba zamkowa służy do skręcania ze sobą poszczególnych akcesoriów montażu paneli ogrodzeniowej np. obejmy z panelem, przy pomocy dystansu panela.


Obejma stosowana jest do mocowania napinacza do słupka ogrodzeniowego za pomocą śruby.KOMPLET: 1 obejma + 2 części pomocnicze do obejm + 2 kpl. śruby 8 mm

Wyświetl #  
Wyniki 1 - 30 z 37

Wyślij wiadomość

 

Wysyłka

Zamówiony towar wysyłamy do Państwa firmą kurierską Siódemka.
Dzięki temu możemy obsłużyć każdego Klienta na terenie całego kraju.

STATUS PRZESYŁKI sprawdź gdzie znajduje się twoja przesyłka

Informacje o malowaniu

RAL 6005
RAL 6012
RAL 5010
RAL 8017
RAL 9005
RAL 7040

Możliwość pomalowania na dowolny kolor z palety RAL.